Novmar » O firmie

Zakład produkcyjny NOVMAR-u

Zlecone prefabrykacje wykonujemy we własnym zakładzie produkcyjnym w Balicach, k. Krakowa

Zakład produkcyjny NOVMAR-u powstał w 2011 roku. Położony jest w pobliżu autostrady A4, obok portu lotniczego Kraków – Balice. Dzięki temu ma znakomite warunki logistyczne, pozwalające szybko i terminowo dostarczać wyroby w dowolne miejsce na świecie. Obecnie powierzchnia produkcyjna zakładu wynosi ok. 2500 m2, a uzupełnia ją 800 m2 powierzchni magazynowo – biurowej. Załogę tworzą pracownicy z długoletnim doświadczeniem zdobytym w ciągu 30 lat istnienia firmy. Niezwykle ważne dla nas jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zawodowe doskonalenie zatrudnionych. W tym celu stworzyliśmy system cyklicznych szkoleń. Szkolimy spawaczy. Uczymy ich nowych technologii spawania, potrzebnych do pracy na zleconych projektach zagranicą.

Specjalizujemy się w spawaniu różnymi metodami stali czarnych, stali kotłowych, nierdzewnych oraz aluminium. Na terenie zakładu mamy niezależną jednostkę kontroli jakości, która w sposób ciągły monitoruje jakość naszej produkcji.

Posiadamy nowoczesne maszyny i narzędzia służące do obróbki mechanicznej i spawania. Produkujemy konstrukcje stalowe, głównie elementy rurociągów, ale też silosy, podstawy, podpory, kanały powietrza i spalin. W roku 2020 obiekt "Novmar"-u w Balicach k. Krakowa przeszedł gruntowną przebudowę i modernizację zakładu przemysłowego, nad którym powstała wygodna i nowoczesna przestrzeń biurowa. Pozwoliło to przenieść tutaj na stałe siedzibę firmy, która obecnie mieści się pod adresem: Balice, ul. Przemysłowa 23a.

Certyfikaty

Jesteśmy firmą certyfikowaną,
z licznymi uprawnieniami

Klienci o nas

Opinie klientów najlepszym
wyznacznikiem jakości

ZEMAN & CO GMBH

Wiedeń, Listopad 2022

ANDRITZ OY, PULP AND PAPER MILL SERVICES

Domsjo, Październik 2022

PEM BUILDINGS GMBH

Mauthausen, Marzec 2019

GERBA INDUSTRIE GMBH

Schwerin, Luty 2019

Aktualności

Nasze realizacje

Poprzednie
Następne